![Amfora, Syrien, 8. århundrede - Vase dekoreret med blålig lystre glasur. H: 29 cm[...] | lot 116 | Vente de Prestige 271 at Auktionshuset A/S | Auction.fr | English Amfora, Syrien, 8. århundrede - Vase dekoreret med blålig lystre glasur. H: 29 cm[...] | lot 116 | Vente de Prestige 271 at Auktionshuset A/S | Auction.fr | English](https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/auctionmediaphotos/d/3/2/1445542856252386.jpg)
Amfora, Syrien, 8. århundrede - Vase dekoreret med blålig lystre glasur. H: 29 cm[...] | lot 116 | Vente de Prestige 271 at Auktionshuset A/S | Auction.fr | English
Fall 2021 Fine Art & Estate Auction Prices - 149 Auction Price Results - ARTIA AUKTIONSHUS in Karlskrona
![Axel Salto (1889-1961): - Vase i knoppet stil - Mørk brun glasur. sign. Salto IV.[...] | lot 41 | Vente de Prestige 271 at Auktionshuset A/S | Auction.fr | English Axel Salto (1889-1961): - Vase i knoppet stil - Mørk brun glasur. sign. Salto IV.[...] | lot 41 | Vente de Prestige 271 at Auktionshuset A/S | Auction.fr | English](https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/auctionmediaphotos/3/8/5/1445488365069431.jpg)
Axel Salto (1889-1961): - Vase i knoppet stil - Mørk brun glasur. sign. Salto IV.[...] | lot 41 | Vente de Prestige 271 at Auktionshuset A/S | Auction.fr | English
![Sune Bäckström: - Art deco vase af bronze, ca. 1930 - Kugleformet korpus på lav,[...] | lot 23 | Vente de Prestige 271 at Auktionshuset A/S | Auction.fr | English Sune Bäckström: - Art deco vase af bronze, ca. 1930 - Kugleformet korpus på lav,[...] | lot 23 | Vente de Prestige 271 at Auktionshuset A/S | Auction.fr | English](https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/auctionmediaphotos/6/a/d/1445629687848430.jpg)